Správa Svazu Čechů v RCH
  

Předsedkyní Svazu Čechů v RCH je Anna-Marie Štrumlová-Tučková
Místopředsedové Svazu Čechů v RCH jsou Marie Válková a Jiří Bahník

 
 

Předsednictvo

Ana-Maria Štruml-Tuček (předsedkyně)
Juraj Bahnjik (místopředseda, ČB Záhřeb)
Marija Valek (místopředsedkyně, ČZŠ J. A. Komenského Daruvar)
Lidija Dujmenović (NVI Jednota)
Jaromir Vrabec (ČZŠ J. Růžičky Končenice)
Zdena Kutil (Mateřská škola F. Mravence Daruvar)
Gordana Tomašek (Mateřská škola Končenice)
Alenka Hruška (ČB Bjeliševec)
Miruška Lončar (ČO Bjelovar)
Željka Zadro (ČB Daruvar)
Liduška Orozović (ČB Daruvarský Brestov)
Lida Holeček (ČB Dežanovec)
Slavica Bublić (ČB Dolany)
Jiřinka Mach (ČB Dolní Střežany)
Josip Regent (ČB Města Garešnice)
Maja Angjal (ČB Hercegovec)
Anita Stožicki (ČB Holubňák)
Damir Malina (ČB Horní Daruvar)
Vesna Havelka (ČB Města Hrubečné Pole)
Zvonko Prihoda (ČB Jazvenik)
Zdenko Tauš (ČB Kaptol)
Alenka Vanječek (ČB Končenice)
Renata Res (ČB Lipovec)
Marijan Kadliček (ČB Lipovljani)
Velibor Potužak (ČB Mezurač)
Zdravko Konjić (ČB Nova Hradiška a okolí)
Vlado Grgošević (ČB Osijek)
Slavica Plavček (ČB Prekopakra)
Snježana Husak (ČB Rijeka)
Irinka Vidović (ČB Sisak)
Jarmila Rajković (ČB Slavonský Brod)
Sanela Milde (ČB Šibovec)
Zvonko Harauzek (ČB Tréglava)
Ana Milić Zapotocký (ČB V. a M. Zdence)
Jasna Berger (ČB Virovitica)
Darko Dragija (ČB Záhřebského županství)
Anita Vančura (ČB Ivanovo Selo)
Jasna Per Kožnjak (ČB Viroviticko-podravského županství)

Výkonný výbor

Anna-Marie Štrumlová-Tučková
Marie Válková
Jiří Bahník
Jitka Staňová Brdarová
Vladimír Bílek
Lidije Dujmenovićová
Jaromír Vrabec
Miroslava Veltruská
Kristina Kvapilová

Dozorčí výbor

Jára Kulhavá, předsedkyně
Kristina Kvapilová
Mirko Knížek
Tomislav Doležal
Mato Pejić

Rady Svazu Čechů v RCH

Kulturní

Kristina Kvapilová, předsedkyně
Dalibor Kolár, místopředseda
Anita Resová
 Željka Zadrová
 Táňa Novotná Golubićová
 Jaroslav Klubíčko
 Damir Malina
 Igor Šimala 

Školní

Jitka Staňová Brdarová, předsedkyně 
Zdenka Kutilová
Marie Válková
Jaromír Vrabec
Romana Heroutová
Dubravka Pleho
Elenka Podsedníková
Ksenija dell Olio
Tijana Trbojevićová
Květa Fialová
Iveta Vranjićová
Marina Kolačková Novoselova
Manuela Ivekovićová 

Divadelní

Mája Krejčová, předsedkyně 
Romana Rašetićová
Světluška Prokopićová
Jiřinka Machová
Sanela Mildová
Věra Vystydová
Kristina Mulanovićová
Zdenko Trnka 

Vydavatelská

Lidije Dujmenovićová, předsedkyně
Jasminka Brkićová Strejčková
Václav Herout
Igor Šimala
Táňa Novotná Golubićová
Alenka Štokićová 

Informační

Vladimír Bílek, předseda
Mato Pejić, místopředseda
Lenka Lalićová
Lidija Dujmenovićová
Miro Janota
Snježana Herceg 

Historická

Miroslava Veltruská, předsedkyně 
Anna Vodvarková
Vladimír Ivić
Ivan Horina
Václav Herout
Goran Hruška
Lidija Dujmenović
Davor Ambroš

Hospodářská

Jaromír Vrabec, předseda
Damir Malina
Vladimír Bílek
Josip Sodomka
Juraj Bahník
Zdenko Tauš
Maja Angjalová
Josipa Dobrijevićová

Rada pro České kulturní centrum

Dalibor Kolár, předseda
Davor Ambroš, místopředseda
Lidija Dujmenovićová
Kristina Kvapilová
Vladimír Bílek
Anna-Marie Štrumlová-Tučková
Marie Válková
Jiří Bahnjík
Jaromír Vrabec

Menu

Kalendář akcí

Kalendář akcí Svazu Čechů v RCH v roce 2019

AKTUÁLNÍ KRAJANSKÉ AKCE

  • ZIMNÍ ŠKOLA TVOŘIVÉ DRAMATIKY - 8.–11. ledna, Daruvar
  • PŘEHLÍDKA DIVADEL - 22.-23. března, Lipovec
  • PŘEHLÍDKA DĚTSKÝCH PÍSNÍ - 12. dubna - Končenice
  • NAŠE JARO - divadelní - 10. května, Dolany
  • NAŠE JARO - folklorní - 1. června, Daruvar
  • PŘEHLÍDKA DECHOVEK - 16. června, Daruvarský Brestov
  • ETNO DEN - 6. července
  • KRAJANSKÉ ZPĚVÁNKY 
       - Tréglava - 19. října
       - Kaptol - 12. října
       - Rijeka - 26. října
  • PŘEHLÍDKA HUDEBNÍCH SKUPIN - 9. listopadu, Horní Daruvar
  • SYMPOZIUM O ČESKÉM JAZYCE - 15. listopadu, Daruvar
  • VONIČKA - 23. listopadu, Daruvar

 

Výročí

ČB Dolany - 100. výročí založení
ČB Osijek - 5. výročí založení
ČB Rijeka - 25. výročí založení
ČB Sisak - 15. výročí založení
ČB Verovice - 100. výročí založení
ČB Záhřeb - 145. výročí založení
ČB Záhřebské županství - 10 výročí založení

 

Dny české kultury

květen - V.a M. Zdence
květen - Bjelovar
květen - Záhřeb
květen - Osijek
7. května - Bjeliševec
10.-11. května - Rijeka
18.-19. května - Virovitica
19. května - Hercegovec
květen-červen - Záhřebské županství
červen - Kaptol
14.-16. června - Horní Daruvar
15. června - Prekopakra
28.-29. června - Daruvar
13. července - Mezurač
25. srpna - Tréglava
září - Holubňák
září - Sisak
28. září - Hrubečné Pole
28. září - Jazvenik
26. října - Lipovljani
16. listopadu - Garešnica
Šibovec
Dežanovec
Nová Hradiška