Správa Svazu Čechů v RCH
  

Předsedkyní Svazu Čechů v RCH je Anna-Marie Štrumlová-Tučková
Místopředsedové Svazu Čechů v RCH jsou Marie Válková a Jiří Bahník

 
 

Předsednictvo

Ana-Maria Štruml-Tuček (předsedkyně)
Juraj Bahnjik (místopředseda, ČB Záhřeb)
Marija Valek (místopředsedkyně, ČZŠ J. A. Komenského Daruvar)
Lidija Dujmenović (NVI Jednota)
Jaromir Vrabec (ČZŠ J. Růžičky Končenice)
Zdena Kutil (Mateřská škola F. Mravence Daruvar)
Gordana Tomašek (Mateřská škola Končenice)
Alenka Hruška (ČB Bjeliševec)
Miruška Lončar (ČO Bjelovar)
Željka Zadro (ČB Daruvar)
Liduška Orozović (ČB Daruvarský Brestov)
Lida Holeček (ČB Dežanovec)
Slavica Bublić (ČB Dolany)
Jiřinka Mach (ČB Dolní Střežany)
Josip Regent (ČB Města Garešnice)
Maja Angjal (ČB Hercegovec)
Anita Stožicki (ČB Holubňák)
Damir Malina (ČB Horní Daruvar)
Vesna Havelka (ČB Města Hrubečné Pole)
Zvonko Prihoda (ČB Jazvenik)
Zdenko Tauš (ČB Kaptol)
Alenka Vanječek (ČB Končenice)
Maja Krejča (ČB Lipovec)
Marijan Kadliček (ČB Lipovljani)
Velibor Potužak (ČB Mezurač)
Zdravko Konjić (ČB Nova Hradiška a okolí)
Vlado Grgošević (ČB Osijek)
Slavica Plavček (ČB Prekopakra)
Snježana Husak (ČB Rijeka)
Irinka Vidović (ČB Sisak)
Jarmila Rajković (ČB Slavonský Brod)
Sanela Milde (ČB Šibovec)
Zvonko Harauzek (ČB Tréglava)
Ana Milić Zapotocký (ČB V. a M. Zdence)
Jasna Berger (ČB Virovitica)
Darko Dragija (ČB Záhřebského županství)
Anita Vančura (ČB Ivanovo Selo)
Jasna Per Kožnjak (ČB Viroviticko-podravského županství)

Výkonný výbor

Anna-Marie Štrumlová-Tučková
Jiří Bahník
Marie Válková
Silvana Zemanová Orozovićová
Kristina Kvapilová
Lidija Dujmenovićová
Maja Krejčová
Davor Ambroš
Vladimir Bílek
Jaromír Vrabec 

Dozorčí výbor

Romana Rašetićová
Tomislav Doležal
Ljerka Voborská
Mirko Knížek
Jasminka Piščevićová

Rady Svazu Čechů v RCH

Kulturní

Kristina Kvapilová (předsedkyně)
Dalibor Kolár (místopředseda)
Anita Resová
Táňa Novotná Golubićová
Igor Šimala
Jaroslav Klubíčko
Željka Zadrová
Luka Syrůček

Školní

Silvana Zemanová Orozovićová (předsedkyně)
Zdenka Barto (místopředsedkyně)
Maja Burgerová
Marie Válková
Jaromír Vrabec
Elenka Podsedníková
Ivan Horina
Vladimír Ivić
Zdenka Kutil
Anamari Toplak
Jitka Stanja Brdar

Divadelní

Maja Krejčová (předsedkyně)
Romana Rašetićová (místopředsedkyně)
Svjetluška Prokopićová
Sanela Mildová
Zdenka Šenholdová
Lana Šimalová
Martina Marinkovićová Plechatá

Vydavatelská

Lidija Dujmenovićová (předsedkyně)
Jana Staňová
Vjenceslav Herout
Jasminka Brkićová Strejčková
Táňa Novotná Golubićová
Davor Ambroš

Informační

Vladimír Bílek (předseda)
Michaela Kolárová (místopředsedkyně)
Lenka Lalićová
Miroslav Janota
Olda Petržálek
Ričard Vacka
Lidija Dujmenovićová 

Historická

Davor Ambroš (předseda)
Vladimí Ivić
Vjenceslav Herout
Ana Vodvárková
Igor Šimala
Miroslava Veltruská 

Hospodářská

Jaromír Vrabec (předseda)
Mája Angjalová (místopředsedkyně)
Damir Malina
Jiří Bahník
Josip Sodomka
Josipa Dobrijevićová
Vladimír Bílek
Zdenko Tauš 

Rada pro ČKC

Dalibor Kolár (předseda)
Davor Ambroš (místopředseda)
Lidija Dujmenovićová
Kristina Kvapilová
Vladimír Bílek
Anna-Marie Štrumlová-Tučková
Marie Válková
Jiří Bahnjík
Jaromír Vrabec
 
Odborně-administrativní služba

Administrace

Dalibor Kolár, tajemník, vedoucí administrace
Melita Matoušková Majićová, administrativní referentka
Simona Neradová, finančně-účetní referentka

Menu

Kalendář akcí

Kalendář akcí Svazu Čechů v RCH v roce 2021

AKTUÁLNÍ KRAJANSKÉ AKCE